НЕХВОРОЩАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ Четвер, 13.12.2018, 03:08
Вітаю Вас Гість

Погода в Україні
Навігація
Міні-чат
Наша адреса
39354 Полтавська обл. Нехворощанської сільської ради с.Нехвороща вул. Цетральна,36 А тел. 9–64-40 E-mail:
nekhvo.znz1987@gmail.com
Ми В ФБ
...
измерьте скорость интернета Цена nehvschool.info

Адміністрація сайту
Адміністратор:
Sputnica
E-mail:
kseniazabrudska@gmail.com
Перегляди
Besucherzahler
счетчик посещений
Головна » FAQ [ Додати питання ]

Відповідь:

Спочатка читаємо поетапну інструкцію, перевіряєм кожне поле.Буває так, що деякі користувачі не можуть зареєструватися на сайті, так як при вказуванні своєї поштової скриньки випливає повідомлення, що "ваша поштова скринька вже використовується".

Пояснюємо, наш сайт працює на основі сервіса системи uCoz. Ця система використовує універсальну ідентифікацію користувачів на сайтах, які створені на базі сервісів uCoz. Що це означає? Якщо ви вже реєструвалися на якомусь із сайтів системи uCoz, то ці дані (тобто адреса поштової скриньки і пароль) також підходять і до нашого сайту. Отже не потрібно заново реєструватися - вводьте ті дані, які ви вже вказували під час реєстрації в системі uCoz. Як можна дізнатися який сайт працює на основі сервісів uCoz? В полі "Форма входу" в рядку E-mail: стоїть знак uCoz - це означає, що сайт підтримує універсальну реєстрацію системи uCoz. Відключити цю функцію я не можу - це платна послуга.

Що робити, якщо ви не пам'ятаєте на якому сайті ви вказували вже свій E-mail в системі uCoz? Заводьте нову поштову скриньку і заново реєструєтесь у нас на сайті!


Відповідь:

Пропонуємо план реєстрації*Поля, які відмічені червоною зірочкою є обов'язковими для заповнення.

Поле 1 - вводимо адресу своєї поштової скриньки. Найлегше створити безкоштовно свою поштову скриньку на таких сайтах: Yandex.ru, Ukr.net, Mail.ru.

Поле 2 - вводимо пароль. Пароль потрібно придумати новий, а не той, що підходить до вашої поштової скриньки. Пароль повинен мати довжину не менше 6 символів і не складатися виключно з цифр.Не повідомляйте нікому свій пароль, щоб ним не зкористалися зловмисники. Після введення паролю нижче знаходиться ще одне поле для підтвердження паролю - тут знову вводимо ТОЙ САМИЙ пароль.

Поле 3 - ім'я та прізвище. Вказуйте зрозумілі данні.


Поле 4 - нікнейм. Це коротке ім'я під яким Вас будуть бачити інші користувачі. Наприклад, моє  "sputnica".

Поле 5 - дата народження. Можете вказати свої дані - Вас  поздоровлять з Вашим Днем народження, або придумати свою дату.

Поле 6 - стать. Заповнюйте на ваш розсуд 

Поле 7 - місце проживання - вибираємо зі списку, який пропонується.

Поле 8 - код безпеки. Уважно подивіться на малюнок зправа від віконечка - там на кольоровому фоні будуть чотири цифри - їх і потрібно ввести в поле. Ця процедура введена для захисту від автоматичної реєстрації програмами-роботами.

Поле 9 - умови використання. Треба поставити тут галочку, що означає, що Ви погоджуєтеся з умовами користування сайтом. Дуже рекомендую перед тим, як поставити тут галочку прочитати ці умови - їх можна прочитати в новому вікні натиснувши на посилання зправа біля віконця.

Поле 10 - реєстрація.Тиснемо на кнопочку.


Після цього на Вашу поштову скриньку буде надіслано листа з нашого сайту, в якому ви знайдете ваші реєстраційні дані та посилання на наш сайт. Натиснувши на це посилання - Ви потрапите на наш сайт знову, що і буде підтвердженням Вашої реєстрації. Тепер дійсно усе!

Для входу до вашої особистої сторінки користувача скористайтеся адресом Вашої поштової скриньки та паролем, які Ви вказали під час реєстрації.

Порада: не забувайте після відвідувань своєї особистої сторінки натискати на кнопку "Вихід" - це убезпечить Вас від дій зловмисників.
Для того щоб додати файл, наприклад, в розділ "Для вчителя" робимо наступне:

1.Ви повинні бути користувачем сайту, тобто бути зареєстрованим і авторизованим.

2.Тепер переходи в розділ "Для вчителя", в верхньому правому кутку вибираємо посилання (додати матеріал),натискаємо

 

3.Далі перед нами відкривається вікно редагування, де ви вибираєте відповідний розділ, в який ви додаватиметевашу статтю чи уроки("Категорія") 

4.Далі додаєте назву  вашої статті в полі "Назва матеріалу"

5.В полі "Короткий опис" пишете про зміст вашої статті,а в полі "Повний текст матеріалу" можна додати зображення, фотографії, чи відео чи просто скопіювати текст з попереднього поля.

6.Щоб додати зображення ви натискаєте "Обзор"(на мал - 2), вибираєте відповідне зображення,копіюєте напис  і вставляєте в те місце, де вам потрібно.Якщо потрібне ще одне зображення додати, то ви натискаєте на плюс (мал 1) і далі робите по тому ж алгоритму

7.Якщо зображення вам не потрібне, то ви заповнюєте наступні поля по необхідності і натискаєте  кнопку "Додати".


 Після додавання статті вона йде на перевірку адміністрацією сайту, тому не доступна іншим користувачам.

Після перевірки, якщо стаття відповідає правилам, вона стане доступною для перегляду іншими користувачами. 


Якщо користувач додає рекламний, антисоціальний, чи будь-який інший матеріал заборонений правилами, то такого користувача буде заблоковано для доступу на сайт. 

 


  Досить часто ми качаємо з Інтернету файли, на радощах запускаємо, а комп'ютер не може їх прочитати. Що робити?  

 Зараз у цій статті буде описано основні типи файлів, а також програми для роботи з ними.

Файли Microsoft Office 2007:
Розширення файлів *. docx, *. xlsx, *. pptx, *. ppsx та інші типи файлів Microsoft Office з додаванням «х» свідчать про те, що на комп'ютер потрібно встановити Microsoft Office 2007 для відкриття таких файлів. Також існують програми, які встановлюються поверх Microsoft Office 2003, після чого комп'ютер без проблем працює з файлами Office 2007, при цьому у вас в попередньому  встановлено Office 2003. Такою програмою є File Format Converter

Електронні книги
Djvu - електронні книги, як правило йдуть в такому форматі, для їхнього читання існує багато програм, наприклад як Djvu Reader, Djvu Viewer.
PDF - Adobbe Reader, Foxit PDF Reader
RB (формат Rocket eBook)
FictionBook (повністю відкритий формат)
Mobipocket (для кишенькових комп'ютерів)

Формати архівів
RAR, Zip, ISO, 7z, ACE, ARJ, BZIP2 (. Bz2), Cab, CPIO, Deb, GZIP (. Gz), HA, IMG, JAR, LHA (. Lzh), LZO, LZX, RPM, SMC, TAR - всі ці архіви відкриваються за допомогою WinRar

Код для мов програмування
Мова асемблера (. Asm, інші) Сі (мова програмування) (. C, заголовні файли. H) C + + (. Cpp,. Cxx, заголовні файли. H,. Hpp) Паскаль (. Pas) Бейсік (. Bas) Java C # (. cs) Perl (. pl,. pm) PHP (. php,. php3,. phtml) Python (. py) Ruby (. rb, під Windows. rbw) Hiasm (. sha)

Системні файли:
 Dll, Sys - є системними файлами їх не слід нічим розкривати, оскільки це може призвести до нестабільної роботи системи, та й нічого цікавого ви в них не прочитаєте.Ваш профіль
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші Друзі
Наша кнопка:

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Сайт села Нехвороща. Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України Новосанжарський відділ освіти Національна гаряча лінія Національна гаряча лінія
Статистика
Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів © 2018
У разі передруку матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!