ОЗ "НЕХВОРОЩАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ" Неділя, 17.10.2021, 15:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Погода в Україні
Навігація
Наша адреса
39354 Полтавська обл. Нехворощанської сільської ради с.Нехвороща вул. Цетральна,36 А тел. 9–64-40 E-mail:
nekhvo.znz1987@gmail.com
Ми В ФБ
...
измерьте скорость интернета <Цена nehvschool.info

Адміністрація сайту
Адміністратор:
Sputnica
E-mail:
kseniazabrudska@gmail.com
Перегляди
Besucherzahler
счетчик посещений

 

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Захист персональних даних дитини: про що потрібно знати батькам? Відео або фотозйомка (збір інформації) — це один із видів обробки персональних даних, що регулюється Законом України «Про захист персональних даних». Наприклад, підставою для обробки даних може бути: згода, дозвіл, договір або ж інший правочин. При порушенні прав дитини, для видалення персональних даних, розміщених на шкільному сайті звертайтеся до адміністратора сайту Забрудської О.В 

  • +380661685761

  •  У нашому закладі дозвіл на обробку персональних даних батьки надають  при вступі дитини до 1 класу. 

Пам'ятка для батьків на 2020/2021 н.р.

1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
4. При вході в школу або в клас необхіднообробляти руки антисептиком.
5.Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
6. Вчителям, персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.
7. Дітям температуру вимірюють батьки зранку вдома та записують у щоденник.
Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть оцінку стану здоров'я дитини, ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто при наявності будь-яких ознакГРВІ залишаєте дитину вдома!!!
Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
8.Навчання буде проходити в одному класі, переходити в інший кабінет діти будуть лише на деякі предмети.
9. Всі учні мають мати із собою бутилу з водою.
10. Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
11. Для того, щоб поїсти в їдальні, для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

Дорогі батьки! До Вашої уваги!

Про посилення контролю батьків за дітьми під час карантину

Власне здоров’я та безпека близьких важливі для людини. Від кожного з нас залежить швидке подолання коронавірусної інфекції, тому самодисципліна та самовідповідальність – головні умови дотримання карантинного режиму.

Останнім часом збільшилась кількість випадків захворювань дітей на коронавірус. Це відбувається через те, що учні не дотримуються гігієнічних правил, порушують заходи особистої безпеки, карантинний режим, гуляють вулицями міста в компанії однолітків, нехтуючи засобами індивідуального захисту, їздять у транспорті.

Шановні батьки,пам'ятайте, що карантин– це не тільки медико-санітарні заходи, а ще й важливі заходи безпеки, тому закликаємо Вас посилити контроль за дітьми, Не допускайте, щоб вони виходили на вулицю , їздили в транспорті, відвідували будь-які заклади чи заходи без засобів індивідуального захисту.

Бережіть себе та подбайте про безпеку своїх дітей!

Адміністрація закладу

Обов'язки батьків щодо виховання дітей

Стаття 150 Сімейного Кодексу України. Обов'язки батьків по вихованню та розвитку дитини

1. Батьки зобов'язані виховувати дитину в дусі поваги до прав і свободи інших людей, любові до сім'ї та рідним, до свого народу, своєї Батьківщини.
2. Батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний і моральний розвиток.
3. Батьки зобов'язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.
4. Батьки зобов'язані поважати дитину.
5. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов'язку батьківського піклування щодо неї.
6. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини.
7. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.

Стаття 151 Сімейного Кодексу України. Права батьків щодо виховання дитини

1. Батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини.
2. Батьки мають право залучати до виховання дитини інших осіб, передавати її на виховання фізичним та юридичним особам.
3. Батьки мають право обирати форми та методи виховання, крім тих, які суперечать закону, моральним засадам суспільства.

Стаття 152 Сімейного Кодексу України. Забезпечення права дитини на належне батьківське виховання

1. Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю, встановленої законом.
2. Дитина має право противитися неналежному виконанню батьками своїх обов'язків щодо нього.
3. Дитина має право звернутися за захистом своїх прав та інтересів до органу опіки та піклування, інших органів державної влади, органи місцевого самоврядування та громадських організацій.
4. Дитина має право звернутися за захистом своїх прав та інтересів безпосередньо до суду, якщо вона досягла чотирнадцяти років.

Стаття 155 Сімейного Кодексу України. Здійснення батьківських прав та виконання батьківських обов'язків

1. Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності.
2. Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини.
3. Відмова батьків від дитини є неправомірною, суперечить моральним засадам суспільства.
4. Ухилення батьків від виконання батьківських обов'язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

Стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Невиконання батьками або замінюють їх особами обов'язків по вихованню дітей Ухилення батьків або їх замінюють від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим Кодексом, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або їх замінюють від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за яких передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або їх замінюють від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 150 Кримінального кодексу України. Експлуатація дітей.

Експлуатація дітей, які не досягли віку, з якого законодавством дозволяється працевлаштування, шляхом використання їх праці з метою отримання прибутку - карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років . Ті самі дії, вчинені щодо кількох дітей або якщо вони спричинили істотну шкоду для здоров'я, фізичного розвитку або освітнього рівня дитини, або пов'язані з використанням дитячої праці в шкідливому виробництві, - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стаття 166 Кримінального кодексу України. Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування.

Злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування, що спричинила тяжкі следств ий, -карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк .

Стаття 1178 Цивільного кодексу України. Відшкодування шкоди, завданої малолітньою особою.

1. Шкода, завдана малолітньою особою (яка не досягла чотирнадцяти років), відшкодовується її батьками (усиновлювачами) або опікуном чи іншою фізичною особою, на правових підставах здійснює виховання малолітньої особи, - якщо вони не доведуть, що шкода не є наслідком несумлінного здійснення або ухилення ними від здійснення виховання та нагляду за малолітньою особою.
2. Якщо малолітня особа завдала шкоди під час перебування під наглядом навчального закладу, закладу охорони здоров'я або іншого закладу, який зобов'язаний здійснювати нагляд за нею, а також під наглядом особи, яка здійснює нагляд за малолітньою особою на підставі договору, ці заклади та особа зобов'язані відшкодувати шкоду , якщо вони не доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини.
3. Якщо малолітня особа перебувала в закладі, який за законом здійснює щодо неї функції опікуна, цей заклад зобов'язаний відшкодувати шкоду, заподіяну ним, якщо не доведе, що шкоди було завдано не з його вини.
4. Якщо малолітня особа завдала шкоди як з вини батьків (усиновлювачів) або піклувальника, так і з вини закладів або особи, що зобов'язані здійснювати нагляд за нею, батьки (усиновлювачі), опікун, такі заклади та особа зобов'язані відшкодувати шкоду у частці, визначена за домовленістю між ними або за рішенням суду.
5. Обов'язок осіб, визначених частиною першою цієї статті, відшкодувати шкоду, завдану малолітньою особою, не припиняється у разі досягнення нею повноліття. Після досягнення повноліття особа може бути зобов'язана судом частково або в повному обсязі відшкодувати шкоду, завдану нею у віці до чотирнадцяти років життю або здоров'ю потерпілого, якщо вона має достатні для цього кошти, а особи, визначені частиною першою цієї статті, є неплатоспроможними або померли.

У разі відсутності учня на уроках, батьки повинні:

- Попередити класного керівника про причини відсутності дитини;
- У разі відсутності за хворобою надати довідку від лікаря;
- У разі відсутності з інших причин, надати документ або письмову заяву, що підтверджують причини відсутності учня

Приклад

Директору

Нехворощанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Грицай Т.Л.

матері(батька) учня(ениці) 8 класу

_________________________

 

 

 

Пояснювальна записка

 

Доводжу до Вашого відому, що моєї доньки Петренко Надії Олександрівни

З 11 по 13 жовтня 2016 року не було в школі за станом здоров`я(сімейними обставинами).

 

 

Дата                                                                                                             Підпис

Прийом до школи здійснюється на підставі:

- особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
- свідоцтва про народження;
- медичної довідки;
- документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 класу

Вибуття учнів здійснюється на підставі наступних документів:

- Особистої заяви батьків або осіб, що їх замінюють;
- Довідка від навчального закладу, до якого учень буде зарахований

 

Вимоги безпеки життєдіяльності після закінчення освітнього процесу

  1. Зняти маски для багаторазового використання і помістити їх в індивідуальні

  2. поліетиленові пакети. Одноразові засоби індивідуального захисту викинути в

  3. спеціальні контейнери на першому поверсі біля виходу із закладу.

  4. Обробити руки антисептиком.

  5. Вихід з приміщення здійснювати відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу

 

Вимоги безпеки життєдіяльності у разі погіршення стану здоров’я

  1. Повідомити вчителя про погіршення самопочуття та наявність симптомів

  2. респіраторних захворювань.

  3. Діяти відповідно до розпорядження вчителя.

 

Отримання паспорта

НАСИЛЬСТВО В СІМ'Ї

 

ОЗНАЙОМТЕСЯ!

 

 

 

Пошук
Нам ...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні лінки
Наша кнопка:

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України Департамент освіти та науки Полтавської області ЗНО Відділ освіти Нехворощанської ОТГ Національна гаряча лінія Національна гаряча лінія
Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів © 2021
У разі передруку матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!