НЕХВОРОЩАНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ Субота, 24.02.2018, 05:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Погода в Україні
Навігація
Міні-чат
Наша адреса
39354 Полтавська обл. Новосанжарський район с.Нехвороща вул. Цетральна,36 А тел. 9–64-40 E-mail:
nekhvo.znz1987@gmail.com
...
измерьте скорость интернета Цена nehvschool.info

Адміністрація сайту
Адміністратор:
Sputnica
E-mail:
kseniazabrudska@gmail.com
ICQ:613041537613041537
Перегляди
Головна » Архів матеріалів
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
Переглядів: 18 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 20.02.2018

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Солодовник Є.М закликала згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє на щоденній лінійці учнів 2-11класів.

В бібліотеці пройшли літературні читання «Молюсь за тебе, Україно» серед учнів початкової ланки школи та спільно з сільською бібліотекою було проведено урок-пам'ять в 10 класі. 

... Читати далі »


Про відвідування учнями школи
Переглядів: 36 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 19.02.2018

Представники Нацполіції та служби у справах дітей приходитимуть в сім'ї, в яких учні не ходитимуть до школи протягом 10 днів. Таку інформацію поліцейським передаватиме навчальний заклад. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України  "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів".

Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров'я або письмовим поясненням батьків чи інших законних представників, яка зберігатиметься в особовій справі протягом поточного навчального року.

Відповідно до даного нормативно-правового акту облік дітей шкільного віку ведеться в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (району, міста, району у місті, селища, села). Районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі об' ... Читати далі »


Зовнішній вигляд учнів
Переглядів: 53 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 19.02.2018

 Вимоги до зовнішнього вигляду 

Рівень навчання в школі  нерозривно пов'язаний з усталенням норм демократичності й гуманності, зі створенням такого учнівського середовища, у якому максимально  розкриваються творчі та інтелектуальні здібності кожного.
Атмосфера культу науки, творчості визначає й стиль одягу учня, вимоги до його зовнішнього вигляду, стимулює формування бездоганного смаку. Адже стиль одягу є «візитною карткою» кожної людини, він дає можливість долучитися до найкращих світових зразків ділового етикету, створювати імідж успішної ділової людини.

 

Адміністрація школи звертається до батьків з проханням постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду. Ці вимоги співпадають з державною політикою України у цьому питанні. Крім того, дані вимоги допомагають правильному вихованню ділової культури та зменшують відповідні видатки батьк ... Читати далі »


До уваги учнів 10-11 класів!!!!!
Переглядів: 18 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 19.02.2018

Bидавництвом  Macmillan  Education заплановані наступні заходи для проведення онлайн-тестування з англійської мови: ... Читати далі »

Зустріч з автором книги "Іловайськ" Євгеном Положієм
Переглядів: 19 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 18.02.2018

Два роки тому українські війська потрапили в оточення біля міста Іловайськ на Донеччині. Цей котел став переломним моментом війни на Донбасі. 

10 серпня 2014 р. українські військові почали операцію зі звільнення Іловайська. 19 серпня зайшли в місто. Взяли під контроль більшу його частину. За чотири дні Росія ввела регулярні війська, рухаючись у напрямку Старобешевого та Амвросіївки. 28 серпня сили АТО опинилися в оточенні. Російські командири пообіцяли українським бійцям «зелений коридор», якщо ті складуть зброю. Коли наступного дня вони почали виходити колонами, їх розстріляли впритул. 

У боях під Іловайськом, за підтвердженими даними Генпрокуратури, загинули 459 осіб, 478 отримали поранення. 180 - потрапили в полон. 157 бійців залишилися невпізнаними, 158 вважаються зниклими безвісти. 
... Читати далі »


ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ГРИПУ ТА ІНШИХ РЕСПІРАТОРНИХ ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙ
Переглядів: 49 | Додав: sputnica | Дата: 16.02.2018

Краще докласти зусиль, щоб уникнути випадків захворювань, ніж їх лікування. До та впродовж епідемічного періоду грипу та інших респіраторних вірусних інфекцій, Міністерство охорони здоров’я України наполягає на проведенні профілактичних заходів. Найефективншим з них є вакцинація  проти грипу.

Особливо важливими є вакцинація проти грипу для людей із групи ризику:

  • дітей від 6 місяців до 5 років;
  • тих, хто плнує завагітніти, вагітних та породілль до 2 тижнів;
  • людей, старших 65 років;
  • людей з імуносупресивними станами (ВІЛ-інфіковані пацієнти, які постійно приймають глюкокортикостероїди в імуносупресивних дозах; хворі на онкологічні захворювання);
  • ​людям із хронічними захворюваннями: хронічні захворювання печінки (у тому числі фіброз та цироз печінки); бронхіальна астма; ураження нирок (хронічна ниркова недостатність або нефротичний синдром); хронічні захворювання легень (уроджені аномалії, набу ... Читати далі »

День Святого Валентина 2018 "Кохання врятує світ”.
Переглядів: 52 | Додав: sputnica | Дата: 16.02.2018

http://school13.shostka.ua/wp-content/uploads/2017/02/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0.jpg

«Любов – це життя. І все, що я розумію,

                                                                 ... Читати далі »


Зустріч з представниками поліції
Переглядів: 31 | Додав: sputnica | Дата: 16.02.2018

 15 лютого в нашу школу завітали представники  поліції: Канюка В. А. , дільничний інспектор ЮПСП Новосанжарського ВП, капітан поліції Рубан Л.А. та  Кобченко А.С. Вони провели з учнями дуже цікаві та повчальні навчання про права дитини та  правопорушення  та відповідальність  за їх вчинення.


“Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина”
Переглядів: 19 | Додав: sputnica | Дата: 16.02.2018

З 12 по 16 лютого в нашому закладі проходив тиждень англійської мови. 

Це не тільки звіт про виконану індивідуальну або групову роботу, це свято англійської мови, у якому брали участь всі учні школи. Настрій свята, мовна атмосфера створювалася за допомогою музики та пісень англійською мовою; кольоровим оформленням  кросвордів, ребусів; переглядом  презентацій,грою в  – тобто кожен день Тижня був заповнений іноземною мовою.

... Читати далі »


ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
Переглядів: 34 | Додав: sputnica | Дата: 09.02.2018

З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 5 по 9 лютого 2018 року в нашій школі було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Впродовж тижня робота школи була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу.

 


1 2 3 ... 74 75 »
Ваш профіль
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші Друзі
Наша кнопка:

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Сайт села Нехвороща. Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України Новосанжарський відділ освіти Національна гаряча лінія Національна гаряча лінія
Статистика
Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів © 2018
У разі передруку матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!