НЕХВОРОЩАНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ Четвер, 26.04.2018, 18:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Погода в Україні
Навігація
Міні-чат
Наша адреса
39354 Полтавська обл. Новосанжарський район с.Нехвороща вул. Цетральна,36 А тел. 9–64-40 E-mail:
nekhvo.znz1987@gmail.com
...
измерьте скорость интернета Цена nehvschool.info

Адміністрація сайту
Адміністратор:
Sputnica
E-mail:
kseniazabrudska@gmail.com
ICQ:613041537613041537
Перегляди
Головна » Архів матеріалів
Оголошення
Переглядів: 98 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 15.03.2019

Шановні батьки та діти! 

На сайті http://ocinku.ho.ua/ 

ви можете переглянути тематичні

оцінки в електронному

 журналі 

за особистим паролем та логіном 

... Читати далі »


"Захищене і здорове покоління"
Переглядів: 18 | Додав: kseniazabrudska | Дата: Вчора

Захищене і здорове покоління – девіз Дня охорони праці 2018

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів сталого розвитку та суспільної думки щодо майбутнього країни.

Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована ... Читати далі »


Трудовий десант.
Переглядів: 13 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 23.04.2018

Важливим атрибутом  в загальноосвітніх закладах, складовою частиною навчально-виховного процесу повинна бути навчально-дослідна земельна ділянка. 

Навчально-дослідницька  робота на ділянці є важливою ланкою зв’язку викладання біології з життям вона відіграє важливу роль у підвищенні якості знань учнів з біології, пробуджує і розвиває у школярів різноманітні пізнавальні інтереси, знайомить їх з новими методами використання теоретичних знань учнів до самостійного пошуку і узагальнення знань, сприяє вдосконаленню практичних умінь і навиків, знайомить з науковими основами сільськогосподарського виробництва, виховує інтерес до сільського господарства і відіграє важливу роль в профорієнтаційній роботі. 

Навчання учнів проведення дослідів та ознайомлення  з  сучасними технологіями вирощування насіння на прикладах найважливіших у господарському відношенні для нашого району сільськокогосподарських  культур.

... Читати далі »


Вебінари від "Ранок"
Переглядів: 10 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 23.04.2018


День Довкілля 2018
Переглядів: 29 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 22.04.2018

Усі ми живі творіння природи на планеті, її мешканці і нам необхідно берегти свою Землю, бо вона така одна, і ніхто не знає, чи є ще якась планета, де процвітає життя, подібне на наше. А людина — розумна істота, наділена великими можливостями, тому на неї покладаються великі надії у збереженні свого довкілля.

Було проведено одне цікаве спостереження: чим багатша і красивіша природа, тим добріші люди, які мешкають там.

У Нехворощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом квітня 2018р. відбулися заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення та озеленення територій, впорядкування символічних могил солдатів, прибирання території школи та спортивного майданчика, поширення еколог ... Читати далі »


Реформа української школи, або як оформити кабінети у стилі НУШ (методичні вказівки)
Переглядів: 25 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 22.04.2018

Учбове місце

Не треба пояснювати як впливає на увагу та бажання вчитися зручне облаштування.  Саме оточуючі речі створюють потрібний комфорт для поглинання інформації дитиною.

Учбовий процес тепер не потребує більше стандартного розташування учбових місць по рядах. Нехай дитина сама вибере собі  місце на якому почуватиметься зручно. Компактність – головний фактор. Так початківець зможе сам налаштувати свій простір: перетягнути з місця на місце, сформувати приладдя, згрупувати парти для колективних завдань.

Для початківців ідеальним варіантом стануть стільці та парти у вигляді звірів із сотообразними формами. Вони ідеально складаються бік о бік. Так малюки зможуть працювати колективно.

А для старших класів підійдуть парти із комплектами наліпок. Так кожен зможе сам облаштувати своє місце ... Читати далі »


В Україні з'явився сайт для шкіл, де все електронне: підручники, журнали, щоденники
Переглядів: 11 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 22.04.2018

В Україні з'явився сайт для шкіл, де все електронне: підручники, журнали, щоденники

pidruchnyk.ua

Про це розповіло видання ain.ua.

Одеська компанія спершу створила сайт, де школярі та вчителі можуть отримати доступ до онлайн-підручників. У 2017 році вони запропонували відвідувачам сайту 600 книжок, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. За час існування сервісу підписку на підру ... Читати далі »


Тренінг "Основи медіа грамотності:Пропаганда та агітація. Мова ворожнечі, стереотипи та запобігання маніпуляціям".
Переглядів: 22 | Додав: kseniazabrudska | Дата: 16.04.2018

13 квітня  2018 року в актовому залі Нехворощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено тренінг "Основи медіа грамотності:Пропаганда та агітація. Мова ворожнечі, стереотипи та запобігання маніпуляціям".Треніг провів радник з комунікацій Полтавського ЦРМС Ісаєв Ю.Ф.


1 2 3 ... 77 78 »
Ваш профіль
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші Друзі
Наша кнопка:

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Сайт села Нехвороща. Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України Новосанжарський відділ освіти Національна гаряча лінія Національна гаряча лінія
Статистика
Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів © 2018
У разі передруку матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!