ОЗ "НЕХВОРОЩАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ" П`ятниця, 30.10.2020, 06:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Погода в Україні
Навігація
Міні-чат
Наша адреса
39354 Полтавська обл. Нехворощанської сільської ради с.Нехвороща вул. Цетральна,36 А тел. 9–64-40 E-mail:
nekhvo.znz1987@gmail.com
Ми В ФБ
...
измерьте скорость интернета Цена nehvschool.info

Адміністрація сайту
Адміністратор:
Sputnica
E-mail:
kseniazabrudska@gmail.com
Перегляди
Besucherzahler
счетчик посещений
Головна » 2014 » Грудень » 10
Вітаємо
Переглядів: 910 | Додав: sputnica | Дата: 10.12.2014

 

Що найголовніше в житі школяра? Звісно, стосунки –  у малят з учителями та однолітками, у підлітків - з однолітками та вчителями! Саме стосунки створюють ту шкільну ауру, яка суттєво впливає  не тільки на успішність, а й на формування характеру, врешті-решт на стан морального, психічного та фізичного здоров’я учня! Чи не найвпливовіший у житті школяра будь-якого віку вчитель – класний керівник.
Починаючи з 2012 року, раз на три роки, з 1 вересня по 31 грудня, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України. проводить Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року».

Наші учителі постійно приймають в даному ... Читати далі »


З перемогою!
Переглядів: 1313 | Додав: sputnica | Дата: 10.12.2014

Інтерес дає людині шанс залишитись неповторною індивідуальністю, йти своїм шляхом, творчо самоутверджуватись, успішно навчатись та ініціативно, продуктивно працювати. Через пізнання предмета інтересу зрештою відбувається розвиток особистості. Таким предметом для учениці 10 класу Шийки Альбіни з дитинства були рідна мова та література.


Маючи цікавість до всього нового й показуючи гарні результати у навчанні, Альбіна ще в молодшій школі була активною учасницею різноманітних учнівських конкурсів та олімпіад. Наполеглива праця дала змогу учениці і в цьому навчальному році стати переможницею районного етапу конкурсу ім. Тараса Шевченка. ... Читати далі »


Тиждень правового виховання
Переглядів: 725 | Додав: sputnica | Дата: 10.12.2014

Право на життя є основоположним правом людини та правом, що забезпечує основні демократичні цінності. Воно гарантується Загальною декларацією прав людини (стаття 3): «Кожна людини має право на життя, на свободу і на особисту недоторканність». Стаття 6 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права визнає право кожного на життя, додаючи, що це право «має бути захищене законом», а також, що «ніхто не може бути позбавлений життя свавільно». Право на життя осіб віком до 18 років та обов’язок держави гарантувати це право визнається статтею 6 Конвенції ООН про права дитини.

Згідно річного плану Нехворощанської школи І-ІІІ ступенів з 8 по 13 грудня 2014 року проводиться тиждень правового вихованняю Метою тижня є ознайомити школярів саме з їх правами.

Тиждень р ... Читати далі »


Оголошення
Переглядів: 611 | Додав: sputnica | Дата: 10.12.2014

Шановні батьки, учні та вчителі!

Нагадуємо вам, що 11 грудня о 13:15 в

приміщенні Нехворощанської школи відбудуться

загальношкільні та батьківські збори.

Явка обо'язкова


Ваш профіль
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші Друзі
Наша кнопка:

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Сайт села Нехвороща. Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України Новосанжарський відділ освіти Національна гаряча лінія Національна гаряча лінія
Статистика
Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів © 2020
У разі передруку матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!