Наша адреса |
39354
Полтавська обл.
Новосанжарський район
с.Нехвороща
вул. Цетральна,36 А
тел. 9–64-40
E-mail: nekhvo.znz1987@gmail.com |
|
Головна » Архів матеріалів

Пам'ятка.Як уникнути переохолодження і обмороження |

Щоб не отримати переохолодження і обмороження, треба знати їхні ознаки, а також основні правила поведінки в умовах низьких температур.
Переохолодження організму виникає, якщо людина тривалий час перебуває на холоді.
Найчастіше замерзають люди у стані алкогольного сп'яніння. Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг. При легкому переохолодженні достатньо тепло вдягнутися, випити гарячий солодкий чай або каву.
При тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур). Обмороження може виникнути не тільки при сильному морозі, а й при достатньо теплій зимовій погоді. Його розвитку сприяє вологе повітря та вітер. Причиною обмороження можуть стати мокре та тісне взуття; тривале перебування
...
Читати далі »
|
Типові програми початкової школи |

Колегія Міністерства освіти і науки затвердила типові освітні програми для початкової школи, за якими навчатимуться учні 1-2 класів. Планується, що програми стануть базою для розробки підручників, за якими вчитимуться учні початкової школи.
|
Новий Держстандарт початкової освіти |

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про прийняття Державного стандарту початкової школи, який визначає, чому навчатимуть дітей з першого вересня 2018 року.
Документ містить вимоги до обов’язкових результатів навчання і компетентностей здобувачів початкової освіти.
У Державному стандарті закладено, що саме дитина має знати, вміти, розуміти після завершення чотирьох перших класів, визначено загальні та обов‘язкові результати навчання за 9 галузями: мовно-літературною, математичною, природничою, технологічною, інформатичною, соціальною і здоров’язбережувальною, фізкультурною, громадянською та історичною, а також мистецькою.
|
Збірник диктантів для проведення ДПА у 9-му класі |

З метою методичної допомоги навчальним закладам Освіта.ua разом з провідними вітчизняними фахівцями презентує безкоштовний збірник диктантів, що стане у пригоді учителям української мови при підготовці та проведеннідержавної підсумкової атестаціїв 9-му класі.
У добірці запропоновано 120 текстів диктантів, у тому числі 20 нових,що охоплюють усі теми чинної програми з української мови в 5–9 класах.
За тематикою тексти презентують українську культуру, історію, науку та літературу. Матеріал добирався з довідників, науково-популярної літератури, сучасної публіцистики, творів українських письменників та адаптовувався відповідно до чинного правопису сучасної української мови. Тексти диктантів також відповідаю
...
Читати далі »
|
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні |

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Солодовник Є.М закликала згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє на щоденній лінійці учнів 2-11класів.
В бібліотеці пройшли літературні читання «Молюсь за тебе, Україно» серед учнів початкової ланки школи та спільно з сільською бібліотекою було проведено урок-пам'ять в 10 класі.
...
Читати далі »
|
Про відвідування учнями школи |
Представники Нацполіції та служби у справах дітей приходитимуть в сім'ї, в яких учні не ходитимуть до школи протягом 10 днів. Таку інформацію поліцейським передаватиме навчальний заклад. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів".
Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров'я або письмовим поясненням батьків чи інших законних представників, яка зберігатиметься в особовій справі протягом поточного навчального року.
Відповідно до даного нормативно-правового акту облік дітей шкільного віку ведеться в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (району, міста, району у місті, селища, села). Районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі об'
...
Читати далі »
|
Зовнішній вигляд учнів |
Вимоги до зовнішнього вигляду
Рівень навчання в школі нерозривно пов'язаний з усталенням норм демократичності й гуманності, зі створенням такого учнівського середовища, у якому максимально розкриваються творчі та інтелектуальні здібності кожного.
Атмосфера культу науки, творчості визначає й стиль одягу учня, вимоги до його зовнішнього вигляду, стимулює формування бездоганного смаку. Адже стиль одягу є «візитною карткою» кожної людини, він дає можливість долучитися до найкращих світових зразків ділового етикету, створювати імідж успішної ділової людини.
Адміністрація школи звертається до батьків з проханням постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду. Ці вимоги співпадають з державною політикою України у цьому питанні. Крім того, дані вимоги допомагають правильному вихованню ділової культури та зменшують відповідні видатки батьк
...
Читати далі »
|
Зустріч з автором книги "Іловайськ" Євгеном Положієм |
Два роки тому українські війська потрапили в оточення біля міста Іловайськ на Донеччині. Цей котел став переломним моментом війни на Донбасі.
10 серпня 2014 р. українські військові почали операцію зі звільнення Іловайська. 19 серпня зайшли в місто. Взяли під контроль більшу його частину. За чотири дні Росія ввела регулярні війська, рухаючись у напрямку Старобешевого та Амвросіївки. 28 серпня сили АТО опинилися в оточенні. Російські командири пообіцяли українським бійцям «зелений коридор», якщо ті складуть зброю. Коли наступного дня вони почали виходити колонами, їх розстріляли впритул.
У боях під Іловайськом, за підтвердженими даними Генпрокуратури, загинули 459 осіб, 478 отримали поранення. 180 - потрапили в полон. 157 бійців залишилися невпізнаними, 158 вважаються зниклими безвісти.
...
Читати далі »
|
« 1 2 3 4 5 6 ... 77 78 » |
|
Календар |
 |
|