ОЗ "НЕХВОРОЩАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ" Середа, 21.10.2020, 01:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Погода в Україні
Навігація
Міні-чат
Наша адреса
39354 Полтавська обл. Нехворощанської сільської ради с.Нехвороща вул. Цетральна,36 А тел. 9–64-40 E-mail:
nekhvo.znz1987@gmail.com
Ми В ФБ
...
измерьте скорость интернета Цена nehvschool.info

Адміністрація сайту
Адміністратор:
Sputnica
E-mail:
kseniazabrudska@gmail.com
Перегляди
Besucherzahler
счетчик посещений
Головна » 2015 » Грудень » 3 » Батьківські збори
14:09
Батьківські збори

Згідно плану роботи школи 2 грудня 2015 року в школі було проведено загальношкільні батьківські збори згідно порядку денного: 

1. Про підсумки роботи школи у І семестрі 2015 -2016 н.р. Спільна робота педагогічного колективу та батьківської громадськості щодо забезпечення належних умов навчання і виховання учнів.

1.1 Фінансове забезпечення навчального закладу.

1.2 Створення безпечних умов для навчання учнів у приміщенні навчального закладу.

1.3 Дотримання учнями правил техніки безпеки під час навчального процесу та в позаурочний час.

1.4  Участь батьківської громади у здешевленні харчування учнів у їдальні школи як одного з важливих факторів збереження здоров”я дітей.

                                                                           Директор школи Грицай Т.Л.

                                                                                    (30 хв)

2.Стан організації навчальної діяльності учнів, її результативність. Спільна робота педагогічного колективу та батьків по забезпеченню якісної підготовки учнів до ДПА та ЗНО 2016 року.

1.1   Стан успішності школярів.

1.2   Порядок проведення  ДПА та ЗНО 2016 року.

1.3    Пробне ЗНО 2016 року.  Порядок реєстрації учасників.

1.4    Про результативність участі учнів школи у  ІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсах та змаганнях, які проводились протягом І семестру 2015 – 2016 навчального року

                                                                 Заступник директора з н.-в. роботи

                                                                                  Л.Ю.Жорняк    (20 хв)

2. Результати медичного огляду школярів, спільна робота педагогічного колективу, медичних працівників та батьків по профілактиці захворювань та формуванню здорового способу життя.

                                                               Доповідь   медичної сестри школи

                                                                 Бугайової Л.С. (10 хв)

3. Спільна робота педагогічного колективу та батьківської громадськості по профілактиці правопорушень, шкідливих звичок серед учнів, збереження життя і здоров”я дітей в зимовий період.  

3.1  Дотримання учнями техніки безпеки та пожежної безпеки під час проведення новорічних ранків та вечора, новорічних та різдвяних свят вдома.

3.2  Відповідальність батьків за дотримання дітьми правил безпечного поводження з отруйними, хімічно активними та вибуховими предметами, речовинами, електроприладами; правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, поведінки на відкритих водоймах, на льоду під час зимових канікул, збереження життя і здоров’я дітей у цей період.

3.3 Профілактика алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління серед дітей.

3.4 Відповідальність батьків за дотримання учнями  санітарно – гігієнічних вимог, встановлених у школі правил внутрішнього розпорядку та вимог дирекції школи ( шкільна форма, змінне взуття, предмети особистої гігієни, заборона щодо носіння прикрас, мобільних телефонів, тощо)

3.5  Про заборону користування дітьми петардами, феєрверками, хлопавками.

                                                                                                               (20 хв)

                                                     Заст.. дир. школи з вих. роботи Н.Д. Шерстюк

4. Попередження протиправних дій серед учнівської молоді. Відповідальність батьків за вчинення учнями правопорушень,  випадків насильства та жорстокості , порушення правил дорожнього руху.

                                                         Оперуповноважений СКМСД

                                                         Бистрицький Олександр Юрійович (10хв)

5. Причини виникнення випадків суїциду серед учнівської молоді. Спільна робота педагогічного колективу та батьків по їх  попередженню.

                                                 Практичний психолог   Костянецька Г.П. (5 хв)

Голова зборів –  Солодовник Т.І.

Секретар –           Шевченко К.В.

 

Проект рішення загальношкільних батьківських зборів

1. Батькам підтримувати тісний зв’язок зі школою , дотримуватись єдиних вимог сім’ї і школи.

2. Посилити відповідальність батьків за виховання своїх дітей, створення належних умов для навчання, контроль за підготовкою їх до уроків .  Спільно з педагогічним колективом працювати над посиленням мотивації школярів  з метою підвищення рівня їх навчальних досягнень.

3. Батькам учнів 11 класу забезпечити умови для належної підготовки дітей до зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Взяти під особистий контроль питання визначення предметів, з яких необхідно проходити оцінювання для вступу до вищих навчальних закладів, вчасну реєстрацію, отримання та зберігання необхідних реєстраційних документів.

4.Зобов»язати батьків щоденно здійснювати контроль за станом навчання та поведінки дітей у школі, станом ведення щоденників та зошитів.

5. Батькам систематично, не рідше 1 разу на місяць, відвідувати школу, проводити зустрічі з класними керівниками з метою ознайомлення зі станом навчання дітей у школі.

6 Класним керівникам, вчителям – предметникам щоденно контролювати ведення учнівських щоденників, виставлення в них оцінок та здійснювати відповідні записи щодо поведінки та успішності учнів.

7. Педагогічному колективу школи використовувати можливості шкільного сайту, персональних блогів педагогічних працівників та електронні адреси батьків для посилення зв»язку школи з громадськістю.

8. Батькам спільно з педагогічним колективом школи неухильно дотримуватися рекомендацій медичних працівників  щодо профілактики захворювань школярів. Розглянути можливості для проведення дітям профілактичних щеплень. Неухильно дотримуватися рекомендацій санітарно – епідемічної служби району,  стежити за дотриманням дітьми правил особистої гігієни, обмежити їх перебування у місцях масового скупчення людей у період епідемії грипу. При перших симптомах нездужання не зволікати, а вчасно звертатися за кваліфікованою медичною допомогою.

9. Батькам спільно з педагогічним колективом посилити роботу по застереженню школярів від нещасних випадків:

9.1 Систематично проводити  профілактичні бесіди, спільно боротися за збереження життя і здоров”я дітей.

9.2 Особливу увагу звернути на дотримання правил техніки безпеки та пожежної безпеки під час проведення новорічних та різдвяних свят, зимових канікул.

9.3  Забезпечити належний контроль за дозвіллям дітей , місцем їх перебування в позаурочний час.

9.4  Забезпечити дотримання правил  безпечного поводження з отруйними,  хімічно активними,  вибуховими предметами, речовинами , електроприладами.

9.5 Не допускати ігор дітей на відкритих водоймах, тонкому льоду.

9.6 Заборонити дітям придбавати та користуватися петардами, феєрверками, хлопавками.  

9.7 Залучати дітей до участі в позакласних заходах, які проводитимуться у школі протягом канікул.

10. Батькам особливу увагу приділяти профілактиці алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління серед дітей. Контролювати місце їх перебування  у вечірній час. . Обмежити перебування неповнолітніх до 18 років  у вечірній час у закладах дозвілля і громадського харчування, комп’ютерних, розважальних закладах, на вулицях та в інших громадських місцях, визначених у відповідності до ст.178 КупАП України без супроводу батьків , або осіб, які їх замінюють у зимовий час до 22-00, у літній - до 23-00.

11. Посилити відповідальність батьків за дотримання їх дітьми санітарно – гігієнічних вимог, встановлених у школі правил внутрішнього розпорядку та вимог дирекції школи.

12. Всім батькам учнів 1-11 класів забезпечити своїх дітей  учнівською формою встановленого зразка, легким взуттям для перевзування в приміщенні школи, предметами особистої гігієни.

13. Дирекції школи вжити вичерпних заходів, спрямованих на дотримання законодавства щодо захисту прав неповнолітніх, спільно з батьківською громадськістю спрямувати всі зусилля на попередження протиправних дій серед учнівської молоді.

14. Посилити відповідальність батьків за дотримання учнями правил поведінки у школі та у громадських місцях, спрямувати роботу на попередження вчинення своїми дітьми випадків насильства та жорстокості по відношенню до оточуючих.

15.Батькам забезпечити виконання правил дорожнього руху та  розпорядження адміністрації школи щодо  категоричної заборонити дітям користуватися транспортними засобами.

16. Адміністрації школи у випадку злісних порушень учнями  Правил для учнів, пропусків уроків без поважних причин, порушень правил техніки безпеки у позаурочний , канікулярний час  притягати до відповідальності батьків через виконком сільської ради або органи у справах сім’ї, дітей та молоді.

17. Батькам під час виховання у сім’ї дітей користуватися рекомендаціями психологічної служби школи щодо врахування їх вікових та індивідуальних особливостей з метою попередження випадків суїциду. При виявленні суїцидальних нахилів у дітей терміново інформувати педагогічний колектив та соціально – психологічну службу з метою налагодження спільної профілактичної роботи.

 

 

Переглядів: 2573 | Додав: sputnica | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Ваш профіль
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші Друзі
Наша кнопка:

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Сайт села Нехвороща. Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України Новосанжарський відділ освіти Національна гаряча лінія Національна гаряча лінія
Статистика
Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів © 2020
У разі передруку матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!